ВУЗ ШАГ
 
Заклад дошкільної освіти ясла-садок 18 комбінованого типу
 
_

У травні 2020 року буде проводитися комплектація на 2020-2021н.р. Радо чекатимемо на Вас!

У ТРАВНІ, 2020 РОКУ БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ КОМПЛЕКТАЦІЯ ГРУП НА 2020-2021 Н.Р.
ПРОСИМО БАТЬКІВ НАПИСАТИ ЗАЯВИ.
 

 

Списки дітей раннього віку на 2018-2019 н. р.

                  

№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Дата реєстрації

 
1.     
Тарабан-Тарнапольська Тіна Ростиславівна
17.03.2015
01.11.2016
2.     
Степанов Владислав Віталійович
20.01.2015
31.01.2017
3.     
Жук Арсен Віталійович
19.03.2015
18.09.2015
4.     
Паанас Макар Олегович
08.03.2015
28.05.2015
5.     
Бойко  Аліна  Михайлівна
25.12.2014
16.11.2015
6.     
Вашків Соломія Святославівна
18.11.2014
23.03.2016
7.     
Поплавська Світлана Русланівна
03.11.2014
18.05.2016
8.     
 Соломія Михайлівна
18.08.2015
25.03.2016
9.     
Стельмащук Роман Юрійович
01.03.2015
25.05.2016
         10.                 
Старейко Денис Антонович
19.03.2015
01.09.2016
       11.               
Городецький Роман Дмитрович
13.08.2015
21.06.2016
      12.             
Жигайло Максим Володимирович
15.03.2015
04.08.2016
     13.            
Запшал Варвара Юріївна
14.03.2015
18.08.2016
        14.               
Голод Сергій Андрійович
17.07.2015
25.11.2016
          15.                 
Вознюк Матвій Миколайович
11.07.2015
21.02.2017
        16.              
Піхоцька Олександра Олександрівна
21.10.2015
15.03.2017
.       17.               
Петришин Михайло Олегович
---------------
12.04.2017
         18.                
Красуляк Павло Андрійович
23.06.2015
22.09.2016
          19.                  
Пом'як Олег Володимирович
26.07.2015
10.11.2016
         20.                  
Щипанська Анастасія Олегівна
28.01.2015
12.11.2016
    21.            
Маслова Владислава Ростиславівна
06.08.2015
08.02.2017
        22.                  
Ткачук Дарина Михайлівна
23.07.2015
22.11.2016
     23.              
Кузьмик Лук'ян Назарович
--------------
22.11.2016
          24.                  
Лазар Софія Михайлівна
---------------
28.01.2017
          25.                  
Біловус Емілія Іванівна
---------------
12.04.2017
          26.                  
Равлик Ілля Юрійович
05.07.2015
14.04.2017
          27.                   
Василишин Злата Назаріївна
02.11.2014
28.04.2017
          28.                    
Чепіль Андрій Миколайович
12.09.2014
01.12.2016
     29.                
Березовський Ілля Едуардович
--------------
10.02.2017
     30.                 
Лепіх Олександр Васильович
12.11.2014
20.02.2017
     31.                  
Гнатів Вероніка 
19.01.2015
21.10.2016
    32.                   
Мазепа Іван Віталійович
09.12.2015
26.04.2017
33.                       
Мізюк  Вікторія Володимирівна
2014-04-14
2015-02-22
34.                       
Молдован  Максим Павлович
2014-11-12
2015-02-17
35.                       
Нечипор Анастасія Андріївна
2014-08-10
2015-08-02
36.                       
Нечипорук Данило Тарасович
2013-10-23
2015-02-15
37.                       
Носаль Артем
2014-02-03
2015-02-22
38.                       
Павлик Артем Юрійович
2013-12-09
2014-03-30
39.                       
Панас Макар Олегович
2015-03-08
2015-09-28
40.                       
Сабан Святослав Володимирович
2013-10-10
2014-10-13
41.                       
Сайкевич Павло Сергійович
2014-10-16
2015-10-20
42.                       
Сеник Дмитро Степанович
2013-11-19
2014-10-21
43.                       
Сідельник Петро Ігорович
2013-07-08
2014-04-20
44.                       
Сіромська Мілана Миколаївна
2013-11-04
2015-12-14
45.                       
Слайчук Остап Юрійович
2014-09-26
2015-01-24
46.                       
Тарасюк Христина Олексіївна
2014-09-02
2015-02-06
47.                       
Ткачик Софія Вікторівна
2014-02-01
2014-08-25
48.                       
Ткачук Максим Миколайович
2014-02-16
2014-05-28
49.                       
Тринька Дарья
2013-06-26
2014-05-06
50.                       
Угар Христина Богданівна
2014-06-18
2014-09-16
51.                       
Фарина Маркіян Віталійович
2014-01-12
2015-03-29
52.                       
Фединишин Софія Богданівна
2014-04-03
2015-02-19
53.                       
Хапко Олена Володимирівна
2013-06-16
2013-11-25
54.                       
Христин Софія Василівна
2013-10-12
2015-10-15
55.                       
Чуба Маріанна Михайлівна
2013-01-09
2015-01-28
56.                       
Щигель Павло Володимирович
2014-04-18
2014-06-13
57.                       
Юзвак Назарій Володимирович
2013-12-06
2015-05-05

 

Списки дітей молодших груп на 2018-2019 н. р.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Дата реєстрації

1.      
Шнайдер Вікторія Тарасівна
----------------
21.03.2017
2.      
Габуда Даниїл Русланович
15.08.2013
27.07.2015
3.      
Сідельник Петро Ігорович
08.07.2013
20.04.2014
4.      
Веселовська Ярина Ігорівна
20.04.2014
20.06.2014
5.      
Данилюк Назар Андрійович
22.07.2014
04.01.2015
6.      
Карпов Андрій Андрійович
16.10.2013
25.01.2015
7.      
Тарасюк Христина Олексіївна
02.09.2014
06.02.2015
8.      
Фединишин Софія Богданівна
03.04.2014
19.02.2015
9.      
Мізюк Вікторія Володимирівна
14.04.2014
22.02.2015
10.  
Думич Максим Іванович
29.12.2013
25.03.2015
11.  
Кульчицька-Вачінін Анна Василівна
22.12.2014
28.04.2015
12.  
Юзвак Назарій Володимирович
06.12.2013
05.05.2015
13.  
Козак Матвій Іванович
12.05.2014
21.05.2015
14.  
Заболотна Єва Іванівна
24.08.2014
02.09.2015
15.  
Галянт Олександр Олександрович
02.06.2014
30.03.2016
16.  
Кравчук Анастасія Кирилівна
22.01.2014
21.04.2016
17.  
Голюк Олександр Степанович
22.08.2014
31.05.2016
18.  
Багрій Єлизавета Владиславівна
25.09.2014
05.08.2016
19.  
Бучинська Христина Володимирівна
04.07.2014
11.01.2017
20.  
Куцман Олександр Олександрович
11.09.2014
18.01.2017
21.  
Душна Анна Іванівна
17.11.2014
04.05.2017
22.  
Звір Мілана Віталїївна
24.11.2014
19.01.2017
23.  
Палка Аліна Андріївна
08.08.2014
06.03.2017
24.  
Волентир Вероніка
15.04.2014
05.09.2016
25.  
Скорупська Катерина Едуардівна
2011-11-17
2015-10-02
26.  
Слайчук Данило Юрійович
2012-10-24
2014-08-15
27.  
Солован Діана Василівна
2013-09-10
2014-05-04
28.  
Степанов Андрій Романович
2012-05-14
2014-03-17
29.  
Терех Марта Ярославівна
2012-08-29
2014-03-21
30.  
Терех Павло  Русланович
2013-07-09
2015-05-22
31.  
Труш Вероніка Дмитрівна
2013-07-29
2015-05-26
32.  
Шурко Кароліна Сергіївна
2013-06-12
2015-05-18